top of page

Konsultandid

 

Me töötame kärgpõhimõttel. See tähendab, et konsultandid töötavad igapäevaselt üksteisest sõltumatult oma projektide kallal. Kliendi soovi korral leiame talle parima lahenduse üksteisega konsulteerides, kliendile vajalikke teemasid, erinevaid konsultante erinevatest riikidest välja pakkudes. Selle abil hoiame kokku kliendi raha ning olulisel määral loodusressursse.

Alar Nigul

konsultant, juhatuse liige

nigul.consult@gmail.com

Mobile: +372 5050 780

Skype: alar.nigul

Kuhlbarsi 6-9, 10128, Tallinn

ESTONIA

Praktilise müügitööga tegelenud alates aastast 1992. Kuidas tekib firmasisene koolitus minu töökavasse? Reeglina võtan kliendiga ühendust, kasutan neidsamu tehnikaid, mida ma oma koolitustel õpetan ning juhin kliendi ostuotsusele ja lõpuks viin läbi koolituse. Eriti suur heameel on mul edasi anda müügitehnikaid, sest mulle toovad need edu, ma usun neisse ja võitlen selle eest, et ka minu "õpilased" neid usuks, mõistaks ja oma töös kasutaks (õigesti). Olen niisiis müügimees - koolitaja.

Hariduslik taust on MBA Tartu Ülikoolist. Konsultantide hindaja ja andmete kinnitamise õigus Chartered Management Institute poolt - London, märtsis 2010. Akrediteeritud ettevõtluskonsultandina EKA –i (Eesti Konsultantide Assotsiatsioon) poolt okt. 2008 a.

Sertifitseeritud muuhulgas Blanchard companies “The Situational Leadrership”; About Learning, Inc. “The 4MAT System” teemade läbiviijana.

Mul on rõõm olla Teie teenistuses ning pakkuda oma teenuseid valdkonnas, mis seotud üldjoontes müügitööga, inimeste juhtimisega, meeskonnatööga ning teenindusega.

Teenuste ja toodete nupu all on teemad täpsemalt määratletud. 

martins.martinsons@franklincovey.com

Mobile: +371 2645 9595

Laćpieša iela 27-9, Riga, LV-1011

LATVIA

Martinš Martinsons

Consultant at Franklin Covey

(МBA, University of Buffalo and University of Ottawa in alliance with Riga Business School) – Certified FranklinCovey trainer, consultant, coach. Former president of Latvian chapter of International Coach Federation. Studied at the London Coaching Academy.Has completed ICF accredited training program ACSTH „Leader as a Coach” and „Mastering Team Coaching”. He has conducted hundreds of coaching sessions with executives in Latvia, Ukraine and Russia.He has practical experience of 21 years in sales and sales management. He started gain his sales experience as „playing” director of advertising company. Has worked as a director of Downtown shopping centre and a retail sales director in GNT Latvia. During years of his experience he has developed dealership networks, managed sales reps, worked with top retailers and sold various business solutions.

Robertas Mincevićius

Consultant at DOOR Training & Consulting 

robertasmincevicius@gmail.com

Mobile: +370 6157 6702

Klaipédos g. 1, LT - 01117, Vilnius

LITHUANIA

Olen juba 10 aastat nautinud ja inspireerinud inimesi oma tegevustest rõõmu tundma ja end sisukalt täiendama. Võib-olla on kõige meeldivam kohtuda inimestega, kellega olete viimase aasta jooksul koos töötanud või koos töötanud, ning näha nende edusamme, suhtumise muutusi ja lõõgastumist. Rahvusvaheline kogemus ja pidev töö erinevates maailma riikides ning kohtumised huvitavate inimestega aitavad edasi anda kogemusi koduturgudel. Aitan inimestel ja organisatsioonidel end avastada. Kõik ei taha seda, nii et mõnikord peate neile VÄLJAKUTSE esitama.

Dzintars Koknéviičs

Mercuri International Latvia/Managing director

Unknown.jpeg
bottom of page