top of page

Korduma Kippuvad Küsimused

 

Kui Sul on küimusi, mida siit alt ei leia, siis kontakteeru julgesti.

Aitame alati, kui oskame 

01

02

03

Milline on Konsultandi isiklik kogemus?

 

Teemal - "Koolitusprogrammide koostamine" on sertifitseeritud “The 4MAT System” (Kopenhagen 2001-2002) firmas About Learning, Inc. On koolitanud antud teemal kõiki Mercuri Internationali koolitajaid Balti riikides aastatel 2002-2005.

Teemal " Inimeste juhtimine" on sertifitseeritud “Situational Leadership II” (Stockholm 1998) firma  The Ken Blanchard Companies poolt. Töötanud juhtrühma liikmena Mercuri International Eesti AS-s ja müügidirektorina Pfizer Luxembourg SARL Eesti filiaalis.

Teemal " Personaalne müügitöö", 1994 aastast aktiivselt müünud Mercuri Internationali koolituskursusi konsultanditööga käsikäes.

Teemal "Meeskonatöö" on osalenud paljudel rasketel ja ülirasketel militaarse kallakuga patrullvõistlustel erinevate meeskondade koosseisus dekaadi jooksul. Silmapaistvamad saavutused (EROK võistkonna koosseisus, 4 liiget), ERNA võit aastatel 2006-2007, Eel-Erna võidud 2005, 2006, Utria dessandi võit 2006, II koht 2007, III koht 2008. Euroopa suurimal militaarsel meeskonnavõistlusel " Swiss Raid Commando" I koht  2009 aastal ja 5. koht 2007 aastal. Edukas osalemine Xdream A rajal aastatel 2004-2007. Meeskonnatöö valdkonna juht Mercuri Internationalis.

 

 

 

 

Kas tunnistuse duplikaati on võimalik saada?

Jah, kuna kõik väljastatud Tunnistused on nummerdatud, siis saab vajadusel luua duplikaadi.

Seda on korduvalt tehtud, kui koolitustel osalejad on oma tunnistuse kaotanud ja on soovinud uue töökoha jaoks pädevuse tõestust.

 

 

 

 

Kes saavad nendel koolitustel osaleda?

Koolitused tehakse tellimustööna asutuste või ettevõttete selle reaalseid eesmärke arvestades. Ühel koolitusel osalevad need töötajad, keda teema puudutab. Näiteks Müügitöö alasel kursusel on vajalik eeltingimus müügitöö kogemus. Meeskonnatöö puhul on hea, kui inimesed osalevad sama organisatsiooni teenindus või tootmisprotsessis ja on üksteisest sõltuvad või teenindavad üksteist (näiteks informatsiooni jagamise kaudu). Juhtimisteemade puhul on eelduseks alluvate olemasolu või osakonna juhi amet.

Konsultatsiooniprogrammis pole inimeste arv oluline, see võib olla ka ainult osakonna juhtaja või spetsialist.

 

 

 

 
bottom of page