top of page
Blue Skies
3B15C8F3-338C-45B9-8A1D-D95E98C898DD_edi

Tere

Suur tänu, et oled külastamas minu veebilehte. Loodetavasti ei tee Sa seda igavusest, vaid otsid koolitusteemasid oma meeskonnale. Koolitajaid on mitmeid ja raske on valikut teha, eks ole? Tahaks teada, kes on koolitaja, mis tüüpi inimene ta on, mida ta varem teinud on, milline on koolitaja taust ja kogemus, kuidas teised temaga rahule on jäänud jne. Püüan siin allpool nendele küsimustele lühidalt vastata, et tõsta Sinu kindlustunnet mind oma koolitajaks valida.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Sky

Minu taust

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna treener-pedagoogi erialal ning pärast seda töötanud mõned aastad Tartu Ülikoolis õppejõuna ning samal ajal treeninud Tartu Kalevi spordiklubi noorsuusatajaid. Seikluste otsimine ja finantshuvid viisid mind paariks aastaks Siberisse, kus aitasin ühel väikefirmal kivisütt osta, trasportida ja turustada Eestisse. Müügitöö hakkas huvitama sedavõrd, et soovisin seda õppida ning õnnestus konkursi korras võita töökoht Mercuri Internationalis, kus minu tööks oli müügi õppimine, koolituste müümine ja tagatipuks müümise õpetamine. Aastate jooksul lisandusid teemad, mis seotud inimeste juhtimisega, meeskonnatööga, müügimeeskonna juhtimisega jms. 11 aastase töökogemuse jooksul jõudsin osaleda lugematutel koolitustel Stockholmis, Helsinkis, Pariisis, Amsterdamis ja Eestis ning olla valitud firma juhtrühma liikmeks. Kannapööre viis mind mõneks aastaks ravimifirmasse Pfizer, kus minu tööks oli müügimeeskonna juhtimine. Armastus koolitamise järele ja soov ettevõtlust katsetada viis mõttele luua oma koolitusfirma ja nii juhtuski, et alustasin omaenda koolitusfirmaga, kus saan maksimaalselt keskenduda oma klientide muredele ja pakkuda neile/teile just neid teemasid, mis kõige paremini aitavad kaasa teie eesmärkide saavutamisele. Olen tegelenud vahet pidamata omaenda koolituste aktiivse müügiga ning seejärel inimeste koolitamisega tänaseks juba 28 aastat. Ja see meeldib mulle siiani väga :)

Olen abielus, 3 lapse isa ning kirjutanud kaks (jutu)raamatut. Olen harrastanud elu jooksul üsna erinevaid asju, mõnda neist väga põhjalikult ja edukalt (alates jalgrattaspordist kuni militaarspordini), olen Kaitseliidu liige ja õppinud töö kõrvalt reservohvitseriks (Leitnant). Meeldib väga lugeda ja endiselt aktiivselt spordiga tegeleda. Kuulun mitmete MTÜ-de juhatusse ning aitan edendada Eesti kooliharidust ning kodanikuühiskonda laiemalt.

Kontakt

Kui ülalolev kirjeldus sobib kokku Sinu ootustega, siis võta julgesti kontakti. Leiame lahenduse, kui see on seotud teemadega, mida veebilehel kirjeldan. Tere tulemast!

+372 5050780

bottom of page